| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

Are ceva daca prietenul meu este putin mai scund decat mine?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nimic atat timp cat voi va iubiti

| Zenithf a răspuns:

Are, sigur ca are. Cand dansati sau va imbratisati, si daca ai si tocuri destul de inalte, o sa fie cu capul intre tatele tale si o sa va simtiti amandoi bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, dar nici să nu fie o diferență mare...

| Sofer a răspuns:

Nu are nimic.

| Sociopat a răspuns:

Daca il consideri un simplu accesoriu atunci da, are ceva.
Daca il consideri iubitul tau atunci n-ar trebui sa te preocupe inaltimea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e chiar dragut. Multi baieti se simt complexati de chestia asta si nu inteleg de ce. Atat timp cat voi tineti unul la altul ce mai conteaza inaltimea, nu?

| Chamberlin a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat treceti peste orice defect.

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

NU.
Chiar daca multi oameni vor comenta, gandeste-te ca niciodata nu vor fi multumiti toti.
Plus ca poate va mai creste in inaltime. Poate isi da drumul deodata sau chestii de genu'.

| AnaAle13 a răspuns:

Nu, normal că nu are. Într-o relație nu contează vârsta, înălțime, kilogramele în + sau în - atâta timp cât îl iubești cu adevărat! Dacă lumea vă "critică" demonstrțile că nu vă interesează părerea lor. Să vă țină :**!