| Florinaa14 a întrebat:

Buna,as avea nevoie de un sfat, deci vorbesc cu un baiat cam de 2 luni si vorbim cu pupe, imi spue micuto, ma alinta..Si acum cateva zile mi-a zis,, Numai sa nu te indragostesti de mine ca nu mai vreau relatii si nu vreau sa suferi" i-am spus ca nu ma indragostesc chiar daca imi doream sa ii spun,, Prea tarziu" apoi am tot vorbit si dupa 2 zile mi-a zis ca vrea sa ne vedem si puii mei, nu ne-am mai vazut ca a plouat.Inca vorbesc cu el...ce spuneti, ma place? Mereu vorbeste foarte frumos cu mine si imi spune sa am grija de mine, ca ma pupa...etc? Fundita pentru cel mai bun raspuns! :3

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai te place dar..atat. Nu vrea nimic serios, deci nu iti face prea mari sperante.

| BiuL a răspuns:

Daca ti-a spus clar ca nu mai vrea relatii, fa-ti o favoare si crede-l! Altfel vei ajunge sa suferi... ori nu vreau o relatie deloc, ori nu vrea o relatie cu tine...

| neutrino a răspuns:

Te place, te considera tocmai buna pentru o aventura, doua, dar nu mai mult.

| Me01 a răspuns:

Buna
Cu siguranță te place doar ca ii este teama sa nu sufere, nu fa nimic in plus sau in minus, ramai asa cum esti acum cu el, are nevoie de timp sa își dea seama ca te place. Posibil e genul de băiat care analizează foarte bine ceea ce ii place si după va face primul pas, tu doar așteaptă daca iti place de el.

| Adina981 a răspuns:

Eu zic ca in adancul sufletului te place doar ca a fost ranit de altcineva (presupun) si ii e oarecum teama sa intre intr-o noua relatie. Parerea mea!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Oww ce dulce!
Eu cred ca te place.
Dar poate baiatul a suferit in trecut. Lasa-l putin si vezi cum se comporta in continuare cu tine. Daca, cand o sa va intalniti fata-n fata, si o sa va intelegeti, probabil o sa-ti spuna ca te place sau ceva...
Asa sunt baietii. Lasa-i sa se "gandeasca "

Fundita?

| 德尼莎 a răspuns:

Poate te place dar nu stie sigur pentru ca inca nu v-ati vazut face to face. Intalneste-te cu el si vezi cum reactioneaza, daca iti da semne cum ca te place, dar asta nu poti stii sigur de la prima intalnire. Cunoasteti-va mai bine si pe parcus vei afla daca te place sau nu. ^^