| Cristu15Ma a întrebat:

Cum pot sa i spun unei fete ca o plac dar mai suptil are 13 ani la fel ca mine este in alta clasa si vorbim mereu ne lom in brate si vorbeste orice cu mine iar eu m-am indragostit de ea, stiu am 13 ani dar chiar simt ca vreau sa fiu cu ea. La ziua unei colege de a ei am fost invitat si eu si ea a avut provocare sa ma pupe pe gura si a facut-o de atunci nu mai pot sta fara ea ma gandesc mereu la ea. happy vorbesc nonstop cu ea pe wapp. Eu sunt mai popular asa in scoala iar ea este modesta dar foarte deaguta :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai in timpul lungilor convorbiri de ce nu-i strecori subtil (nu cu p) cuvinte sau fraze din care sa rezulte ca esti indragostit de ea. Daca este si ea atrasa de tine sigur va intelege sensul celor declarate. Succes pe mai departe.

34 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Iubire la 13 ani?

Fun.

| iSwag a răspuns (pentru Doub):

Frate, traiesti in trecut happy. Colegele mele de clasa (14 ani) au barbati (+19 ani).

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

Generatie de rahat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Ce ratati rolling on the floor. aia nu stiu sa vorbeasca cu fete de varsta lor? ce patetic laughing

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Si le gasesc pe astea proaste.

| iSwag a răspuns (pentru Doub):

Mda. si eu "fac parte" din ea. Mno' asta e... sad

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

Si eu fac parte din ea.I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Da. ele mari tampite se cred mari mature cand vezi ratati de 20 de ani pe langa ele. mi-e mi-ar fi rusine ( de mine, nu zic de altii ) sa ies cu una de 15 ani. oricat de inteligenta si altele e ea.

| iSwag a răspuns (pentru Doub):

Cati ani ai? happy

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

17 ani.
In vara fac 18. big grin

Tu?

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Da... El e un semianalfabet care are maxim8 clase, a cules rosii in Spania si a venit aici ca un boss de boss care are gagica de 14 ani care dupa ce termina a 8-a direct nunta. (Ce imi place sa generalizez...)

| iSwag a răspuns (pentru Doub):

Aceeasi generatie? Nu cred... Generatia ta e cea a facebook-istilor fanatici happy

Eu am 14 impliniti in februarie.

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

Hm.laughing

Multi inainte.

| iSwag a răspuns (pentru Doub):

Multumesc. Multi inainte si tie laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Mai,tu nu stii ca o lady nu se intreaba cati ani are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Cum a fost poza la buletin? multi se plangeau pe aici ca trebuiau sa poarte camasa si altele. laughing idiotii dracu ei vroiau poza de aia cu freza de afemeiat si tricou roz pe ei laughing. Einstein avea dreptate saracu, numai prostia nu are limita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"multi se plangeau pe aici ca trebuiau sa poarte camasa si altele." - Eu am prins o tanti super draguta care mi-a dat voie cu tricoul meu si mi-a facut 5 poze si a asteptat sa-mi refac coafura...a 3a oara.
La tine cum a fost? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi amintesc ca l-am facut dupa 3 luni de la ziua de nastere ca trebuia sa vina mama cu mine. dupa ce am asteptat la rand 2 ore si imi venea sa ma urc pe pereti ca lumea acolo nu facea nimic in afara sa se planga, am facut poza si am taiat-o acasa. trebuia sa il primesc dupa cateva saptamani dar cunosucnd acolo oamenii l-am primit dupa cateva zile laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am asteptat 5 min fiindca imi mai trebuiau niste acte.
Mi-a luat 10 min sa fac poza aia tampita.
Si tot n-am iesit bine in ea.

| Cristu15Ma explică (pentru anonim_4396):

Ma eu stiu sa vorbesc cu fetele dar ea este mai speciala cu celelalte fete m-am pus ca eram atras fizic de ele dar la aceasta este ceva in plus.

| Cristu15Ma explică (pentru anonim_4396):

Eu am 13 ani si ea la fel nu este mare diferenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristu15Ma):

Pai eu vorbeam de tine? vorbeam de distrusii aia de 19+ de ani care stau cu fete de 14 ani

| Cristu15Ma explică (pentru anonim_4396):

OK OK am inteles eu prost ti-am zis m-am indragostit happy HaHaHa

| Cristu15Ma explică (pentru iSwag):

Da vorbeste cel care este swag sti ce inseamna de 2 ori prost si odata fraier happy

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa imi dau seama ca e o leidi? Oh. da, numele e foarte feminin, scuze.

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut-o pe 6 martie. Ce? Camasa? Oh... eu aveam hanorac laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Pai vorbeste ca o fata si are o poza la avatar cu o fata.
Daa...

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Poza aia seamana cu un fund in lumina.
Daa...

| iSwag a răspuns (pentru Cristu15Ma):

Nu mai spune... saracu... frate. Nici nu are rost sa. nu mai conteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

rolling on the floor) La asta nu m-am gandit.
Doub, uite ce imaginatie au oamenii astia.

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca dau zoom, e un fund in lumina. Ca un fel de CURcubeu.

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

Baaaaaaaai, cum sa semene poza mea cu asa ceva, mai?laughing))))

| Happyjump a răspuns:

Daca stie sa scrie, ia-o. Invit-o la un lapte praf sau un suculeț si pune-i mana la subsol. Daca nu sa faci asta poti sa nu-i spui si sa lasi totul sa vina de la sine. Probabil peste 2 ani vei fi si tata.

| Cristu15Ma explică:

Da ok mersi mult ziceti de generatia asta de parca voi aveti 30-40 de ani eu doar am pus o intrebare daca vrei raspunde cu ceva ce m-ar putea ajuta.