| Blueskyy a întrebat:

Buna as avea o intrebare: lu o colega din cls ii place de acelasi baiat ca si mine, ea nu stie ca eu il plac si as vrea niste sfaturi cum so elimin din joc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce s-o elimini din joc>? Ca apoi sa-ti fai griji cum s-o ti la departare? Mai bine joaca cu toate cartile, ca apoi sa nu cumva cea care lipseste sa te scoata din joc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asa spune-i daca stie bancul cu albina d ex ea zice nu si u zici Roiu U daca vri ca baiatul respectiv sa te alega pe tine tu trebui sa fii cea mai frumoasa fata sa te fardezi si mai ales sa al fcai sa te invite la o intalnire si la intalnirea aceea tu il CUCERESTI nu te lasa batuta incearca