| OanaHellYeah a întrebat:

Puteti sa-mi raspundeti la aceasta intrebare fara bataie de joc? Va rog.
Deci, un baiat pe care il plac a aflat ca-mi place de altul de la o colega, de fapt eu il plac pe el si nu stie.
Nu stiu ce sa fac pentru ca numai vorbeste cu mine, si pana acum vorbea incontinuu cu mine.Cum pot sa fac sa-i explic ca nu-mi place de acel baiat ci imi place de el.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ma uimiti cu intrebarile astea, pai daca mergi la aceeasi scoala cu el poti sa dai nas in nas cu el in pauza si sa vorbiti.

| Piscotel1 a răspuns:

Stii ca nu e greu, tot ce trebuie sa faci e sa te duci la el si sa ii spui ca iti place de ellaughing. nu e complicat