| Sysi a întrebat:

Buna TPU happy! ..Am nevoie de putin ajutor.
Eu plac un baiat, iar el are prietena.O verisoara de-a lui care e buna prietena cu mine, l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si el a zis ca da. Problema este ca lui ii place de o colega de`a mea. El are 13 ani, iar eu 14. Il plac foarte mult si as vrea sa fiu cu el. Ce sfaturi imi dati?
Cel mai bun raspuns primeste funda! kiss

3 răspunsuri:
| Ixchel a răspuns:

Dacă e într-o relație, lasă-l în pace că nici ție nu ți-ar plăcea să își bage una "codița" în relația ta.

| Asadarsiatat a răspuns:

El are prietena si totusi ii place de o colega de a ta? sau e aceeasi? in orice caz, daca place pe toata lumea si a zis ca da, inseamna ca e fustangiu. gandeste-te de doua ori, inainte sa suferi din cauza comportamentului lui:*

| Sysi explică (pentru Asadarsiatat):

El asa zice ca are prietena, dar nu e sigur ca e adevarat, din cate am auzit eu, si ii place si de o colega de-a meakissOricum mersi mult pentru sfat kiss