| AnonimMM678 a întrebat:

Buna,as avea o intrebare, nu am Instagram doar Facebook iar recent am observat ca am Instagram cineva mi-a spus ca se poate face cu parola si emailu de la Facebook, intrebarea mea este in felul urmator daca sterg instagramul se sterge si facebookul ca am inteles ca daca schimb parola de la Facebook se schimba si cea de la Facebook

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Nu are treabă una cu alta.
Daca ștergi instagramul, îți rămâne Facebook ul, și viceversa.
Se pun parole diferite. Atât la Instagram, cât și la Facebook. Asta daca nu le uiți. Scrie le pe o foaie.