| Andreea_8588 a întrebat:

Vreau si eu cateva sfaturi in legatura cu ce liceu sa aleg?(am media generala pentru cele patru clase 9.98). Ce profil este mai frumos matematica-informatica sau stiintele naturii? Dupa ce termin stiinte ce facultati pot sa fac? Si daca pot sa fac aceste facultati si dupa ce termin matematica-informatica?

Răspuns Câştigător
| anonim_2188 a răspuns:

Buna eu sunt in clasa a 9 la stiitele naturii si dac iti place chimia si biologia foarte mult asta trebuie sa faci insa daca vrei sa faci foarta multa mate amtica si informatica du-te la mate info oricum eu zic sa te duci la stiinte si dupa ce termini profilu asta poti sa dai la medicina

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Uau! ce medie! Cu media ta poti sa alegi orice iti place tie mai mult!