| KimEunHee a întrebat:

As avea si eu nevoie de putin ajutor pentru festivitatea de absolvire a clasei a 8-a. Trebuie sa facem un scurt text (6-7 randuri) despre un anumit profesor (in cazul meu e profesoara de mate). Ceva idei? Trebuie sa fie ca un fel de multumire, ce a insemnat matematica si munca ei pentru noi, ceva de genul... Am nevoie pe maine! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HeartOfLilith a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa incepi cu cateva vorbe despre dumneaei de exemplu: Doresc sa ii prezint doamnei profesoare de matematica X-uleasca multumirile noastre pentru eforturile depuse si rabdarea pe care a avut-o fata de noi. Ii multumim ca datorita dumneaei matematica a parut mai simpla si mai distractiva. Multumim ca ne-ati ajutat sa mai urcam o treapta!

Nu sunt tocmai priceputa la discursuri insa, sper ca ti-am fost de ajutor si ti-am dat macar o idee. Succes!