| trixicrissy a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Acuma is in clasa a 8-a si as vrea sa merg la liceul Economic si as vrea sa stiu ce profile sunt acolo si ce materii preda la acel anumit profil. Cu cat mai multe explicatii va rog. Dau funda si multumesc!
Colegiul Econimic Gheorghe Dragos Satu-Mare

Răspuns Câştigător
| CtinMarian a răspuns:

Deci filiera este tehnologica profilul tehnologic si ai urmatoarele 3 domenii de pregatire profesionala:

-Comert
-Turism si alimentatie publica
-Economic

Iar in legatura cu materiile care se predau iti recomand sa te interesezi personal pentru ca aceste informatii rareori sunt publicate online.

1 răspuns: