| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare,dar vreau fix raspunsul la ea,fara alte sfaturi. Daca esti in perioada menstruatiei si nu mananci absolut nimic, ce se poate intampla?

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca vrei "fix raspunsul",iata-l:poti sa cazi din picioare,din cauza slabiciunii organismului.
Cu atat mai mult,daca esti in perioada menstruatiei,cand in organismul tau se produc atatea modificari. Daca mai ai si ceva lipsa de vitamine, minerale, dezhidratare, te poate duce salvarea la spital.
Intrebarea este cam puerila, dar asta e.

| Lavii007 a răspuns:

Ti se poate face rau, sa lesini. Trebuie sa mananci, macar putin.