| Georgy28 a întrebat:

as avea si eu o intrebare.Eu anul acesta termin liceul si m-am gandit sa dau la postliceala de asistent-medical in Bucuresti.Imi puteti spune si mie care este buna, care se merita(de ce?) si care la sfarsitul anului ofera un loc de munca? Va multumesc! happy

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Cunoscute sunt Scoala Postliceala Sanitara Fundeni si Scoala Postliceala Sanitara "Carol Davila". La Fundeni exista si locuri cu taxa si fara taxa. Dar niciuna nu-ti asigura post dupa absolvire.