| Anonimul699 a întrebat:

Hei tpu..am o problema si cred ca e de autocontrol sau nu stiu..adica faza e ca is genul de om care se indragosteste repede si pun la suflet dar fara sa vreau si apoi sufar tot fara sa vreau, problema asta e de mult timp si tot incerc s-o indrept dar pur si simplu nu pot..ar trebui sa merg la un psiholog? Ma refer daca vorbesc cu o fata, desi nu ma place daca imi da frienzone sau ma refuza sunt trist dar fara sa vreau :/ Help?

2 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Mai intai ai rabdare. Rabdare multa. Daca tu stresezi fetele cerandu-le atentie, logic ca se plictisesc si-ti dau friendzone.
Si nu mai fi suparacios. Incearca sa privesti si din punctul lor de vedere. Incearca sa fii mai puternic. Citeste forumuri (si pe aici gasesti destule postari), uita-te pe Youtube la alte sfaturi, asta ca sa-ti faci o idee despre cum sa fii, cand si cum sa te schimbi si cum sa abordezi fete.

| Meyourfriend1234 a răspuns:

Da, ai o mica problema. Nu stiu daca iti trebuie psiholog neaparat. Doar gaseste-ti o iubita. Te vei simti mai bine.