| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

As cam vrea niste postere - Multe prietene au postere multe dar eu nu am decat 4 sad In fine, as dori sa mai fac rost de cateva...am gasit site-uri cu postere gratis, dar nu au de loc in zona mea.

In fine, vroiam sa va intreb ce reviste as putea cumpara pentru postere? De ex Popcorn. Nu e scumpa si ai multe postere. La fel si Bravo/Bravo Girl... Sau sunt postere de cumparat?! Spuneti-mi si mie...

Merci

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Poi cumpără, cum ai zis şi tu, Bravo, Bravo Girl, Pocorn şi mai e şi Cool Girl. Uneori, din Cool Girl mai dau ceva special, pe lângă revistă, cumpărat separat, de vreo 3 ori pe an ceva cu postere. La fel şi la Bravo, uneori mai adaugă pe lângă poestrul ăla, vreo 10 postere cred.

1 răspuns:
| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com