| davidpopescu123 a întrebat:

Heeeeey lume in afara de bravo si bravo girl mai sunt reviste cu postere? si la ce pret? popcorn stiu ca l-a cumparat bravo! sad aiurea pentru ca si popcorn er o revista buna! dar mai este o alta revista cu postere in afara de bravogirl care nu are posteree decat foarte rar si bravo care a redus din nou nummarul de postere la jumate si a scumpit revista laughing

3 răspunsuri:
| inmedio1 a răspuns:

Salut David

In magazinele Inmedio poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo, Kerrang sau BOP.

De cele mai multe ori, acestea au postere cu vedete internationale.

Poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam

| davidpopescu123 explică (pentru inmedio1):

Mersii mul! magazinul e si in Timisoara?

| davidpopescu123 explică (pentru inmedio1):

Si cam cat costa de ex popcorn?