| Zoet a întrebat:

Aş dori câteva fotografii cu rochii de banchet,ceva mai casual, nu vreau rochii scurte, scurte, dar nici lungi; puţin mai sus de genunchi. Menţionez că sunt în clasa a VIII-a. big grin Mulţumesc! kiss

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yoonny a răspuns:

Si eu sunt a8a...unde stai?

in Bucuresti cumva?

| AlexAndraSandi a răspuns:

Eu mereu oftez la banchet sau nunti la ceva cu trena dar nu stiu dc! mai jos ti-am lasat likuri cu cateva situri de unde imi cumpar eu :
- dreamfashion
http://www.cristallini.ro/rochii-cocktail/baby-doll?p=2 - [rochiile sunt superbe doar ca preturile sunt piperate]
sau starshiners :D eu de pe aici comand:D