| YLLL a întrebat:

as dori ceva piese pentru un dans circ. Eu fac parte dintr-o trupa de dans si ne-am gandit sa facem un dans cu circ. Eu cu o colega suntem mimi, altele sunt clowni, altele papusi etc.:]]
as vrea niste muzica pentru acest dans, mai ales pentru partea cu mimiibig grin, ne-am gandit sa facem la inceput pe o piesa cantata la pian de ex I love the way you lie:d, pe urma sa facem un hip hop asa mai energic.
Daca ma puteti ajuta cu niste melodii (: mersii!:*

Răspuns Câştigător
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Cred ca merge Britney Spears-Circus, pentru ca melodia sa fie pe tema cu circul.