| Simplicity a întrebat:

Buna)
as dori sa aflu opinia voastra despre next top model romaniarolling on the floor
iata ce cred eu ca ca e o proasta comedie =) daca ar vedea Tayra Banks cine se inspira de la showl sau ar lesina de 3 ori ")
nimic din fachion doar "fite" care sunt ne la locul lor))
dati-va cu parerea indiferent de ce credeti))

5 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Pai nu vr sa fiu rea dar :::::

Next top model e o maaaaareeeee prostie cea mai mare adica ce naiba arata nij kopkile care se bath pe un post de model da ce naiba doar ar putea face asta pe alta cale si mai sunt si filmate... e o prostie cum e si burlacul [ mai nou burlacita laughinglaughinglaughing ] doamne ma doare capul cateodata de la toate prostiile astea...

adica nah te pui sh u ca omul sa te uiti la tv dar na`i la ce sa te uiti ca toate canalele st impanzite acum de seriale turcesti naspa si nexttopmodeluri laughinglaughing

parera mea big grinbig grin gusturile nu se discutha straight facestraight face

| kittykat a răspuns:

Ms de sustinere :*:*:*... poate facem si o campanie pe tema asta laughinglaughing

| kittykat a răspuns:

Daaa suna bine rolling on the floor [ vai thu poate ne da careva in judecata pentru astea laughing ]

| Simplicity explică:

mda...kittykat chiar ai dreptate ))
atitea prostii si eii vreau ca noi sa fim oameni adecvati sa inca sa luam exemplu de la ei... offffff

| Simplicity explică:

Aha))
"spune nu prostilor")))
cam asa ceva)