| melissa_5789 a întrebat:

Buna vreau sa aflu si parerea voastra credeti ca ce e scump e bun si ce e ieftin e mai prost (calitate proasta )?

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Hmmmm depinde.Normal asa ar trebui sa fie. Dar de multe ori gasesti lucruri scumpe care nu sunt bune si lucruri ieftine care chiar sunt bune.

7 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Tu ce zici? laughing logic ca asa e ce e bun e bun ce e ieftin e prost straight face dar se poate cateodata sa se intoarca roata si sa fie invers eu mi-am patit-o cu o bereche de casti am dat 90 lei pe ele si s'au ars intr'o luna straight face si acu am unele de 50 lei care merg super bine straight face deci nu poti sti cat de bine sunt facute...

| toxiclife a răspuns:

NU big grin pot fi lucruri de calitate la preturi mici tongue

| livia_twilight a răspuns:

Nu neaparat, dar asa e de cele mai multe ori...

| raluk200 a răspuns:

Nu neaparat, depinde de produs. Dar in general produsele de firma au calitatea mult superioara celor ieftine, nh?

Răspuns utilizator avertizat
| EuDoru a răspuns:

Eu am cumparat un hanorac D&G cu 210 ron de curand am vazut in vitrina unui magazin acelasi model si material cu 80 ron facut de alta firma...

| andreea_4557 a răspuns:

Nu neaparat! eu am o bluzita ieftina si una scumpa. Dar mai mult m-a tinut cea eftina