Întrebare recomandată | Faur_Lili_1996 a întrebat:

Aş dori sa am un job in Social Media, mai exact Social Media Manager.Ce profil trebuie sa urmez la liceu? Dar ce facultate trebuie sa aleg dupa? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Armatistul82 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te bazezi pe invatamantul din Romania, am dubii ca exista asa ceva la noi, poate doar antreprenoriatul de la FSEGA din Cluj. Oricum te sfatuiesc sa nu astepti ca altii sa iti dea lectii si sa incepi sa inveti tu singura de pe internetul asta bata-l soarele.

| natii31 a răspuns:

Oricare vrei tu! nu te obliga alti! fi linistita si distreaza-te rolling on the floor)