| RockStar a întrebat:

Buna as dori sa imi explicati si mie ce dorea sa spuna prin aceste cuvinte. " chiar si durerea o ador. ", " caci doar de la tine o am. ". Nu pot sa inteleg ce dorea sa imi spuna straight face, ma simt pic vinovata nu stiu daca am de ce. Il iubesc si mi-e frica sa nu il pierd straight face. El ma face fericita, el imi da zambetul pe buze big hug si ii multumesc din suflet pentru tot. Totusi as dori sa imi explicati si mie ce dorea sa spuna mai sus ca nu am nici o idee straight face. Posibil va intrebati unii cati ani si de ce nu am idee ce dorea sa spuna. recunosc am 19 ani dar nu par de ani respectivi, par doar de 12/13/14 ani straight face, nu sunt destul de matura, dar am zile cand gandesc ca un om matur dar foarte rar mi se intampla asta straight face. sunt inca o copila :-s care ar trebui sa ma joc cu papusile si sa las baieti la o parte + sentimentele si sa invat. Dar na am trecut de limita asta. nu zic ca nu mi-as fi dorit sa ma mai joc cu papusile dar na ma gandesc ca numai sunt " fetita mica " care se juca cu papuselele. ( oricum nu ma opreste nimeni sa o fac sau nu :o ). Sa lasam asta ca is povesti de adormit. laughing. As dori sa imi dati o idee ce dorea el sa imi spuna prin cuvintele din " ca eu nu am idee straight face. Va multumesc. scuze daca am greseli straight facestraight face.

5 răspunsuri:
| RautateaTa a răspuns:

Cred ca el ar vrea sa iti spuna ca te iubeste si doreste de la tine nu doar o simpla prietenie ci ceva mai mult, caci daca a ajuns si durerea sa o adore atunci inseamna ca pentru tine e in stare de orice, ca te adora si dupa cite imi dau sema il faci sa sufere...Bafta!

| RockStar explică (pentru RautateaTa):

Sincer nu doresc sa il fac sa sufere straight facestraight face.

| RautateaTa a răspuns (pentru RockStar):

Te cred. ma aflu si eu in asa situatie...cu toate ca nu vreau sa il fac sa sufere o fac fara sa vreau. fetele sufera dupa baieti dar si baiestii sufere dupa noi(din pacate) sad

| RockStar explică (pentru RautateaTa):

Il iubesc enorm sincer sad. Nu as dori sail vad suferind, plangand dupa mine straight face, mi se rupe inima / sufletul cand ma gandesc crying. Daca el sufera sufar si eu :-

| RautateaTa a răspuns (pentru RockStar):

Merci...fa in asa fel ca sa nu sufere nimeni si sa fiti fericiti ambii...winking