| Yosifica a întrebat:

as vrea sa-i arat iubitului ca am si alte "fete" nu sunt numai matura pe care o stie el, vreau sa ii arat ca sunt si o copila cum sa fac asta adica prin gesturi eu ma comport matur cand sunt cu prieteni si din astea, dar acasa ma comport ca o fetita mica si alitata si am hotarat si lui sa-i arat asta, sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Fi jucauşă cu el love struck

| Dixpi a răspuns:

Pai nu e nimic complicat, parerea mea! Trebuie sa fii doar tu cu toti care te inconjoara si mai ales cu iubitul tau! Nu rezolvi nimic daca te comporti mereu cu el asa matura. poate uneori vrea si el sa fie un copil, dar ii e teama ca te vei supara! Parerea mea.