| bulgari a întrebat:

As dori sa imi fac un tatuaj in partea laterala a abdomenului aproape de san insa imi este frica sa nu ma doara. Ar putea sa imi spuna cineva daca durerea este suportabila?

Răspuns Câştigător
| MariaMary122333 a răspuns:

Buna! Nu te doare atat de tare, gandeste-te doarca este un mic ac care vibreaza si te atinge pe piele, dar partea nasoala e ca si tu ti-ai ales un loc foarte sensibil. Bineinteles ca nu o sa razi de bucurie, insa nu trebuie sa plangi sau sa urli de durere. Indicat ar fi sa nu-ti distrugi aspectul cu asa ceva pentru ca vei fi considerat/a neserios/a, dar daca tu crezi ca-ti va fi mai bine, mult succes!

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

avand in vedere ca atatea persoane au tatuaje sau piercing-uri si in locuri mult mai sensibile, eu zic ca e suportabil, nu?

| Sociopat a răspuns:

O sa te doara. Nu e o durere din cauza careia sa te pisi pe tine si sa plangi dar tot e durere.