| RockStar a întrebat:

Buna as dori sa imi puteti explica si mie ceva straight face. eu una sincer sa va spun nu inteleg ce doreste sa spuna aceea persoana straight face. mi-a lasat coment pe hi5 la o poza cu mine
Comentul este :

Claudiu spune:
mare ghinionist TUDOR asta.

Are peste 30 de ani straight face e casatorit straight face
Imi puteti explica ce doreste sa spuna straight face?
multumesc straight face:*

Tudor este prietenul meu are 16 ani. laughing
Claudiu este Casatorit.

2 răspunsuri:
| Yryna14 a răspuns:

Pai,dac tu esti cu acel "Tudor" cred ca vrea sa spuna ca are ghinion ca este cu tine, adica era o insulta crying...In rest nu stiu... sper ca am fost de ajutor.Papa:*:*

| veronica a răspuns:

Probavil persoanei respective ii place viata singura si nu vrea sa o impart imeni, dar tudor din parerea mea nu e ghinionist ca e casatorit la 30, daca nu te casatoresti nu faci familie, eu am 27 si sunt casatorita si fac si un copil, daca nu-l fac acum pe primul cand mai am timp sa mai fac si pe al 2-lea? asa e viata trebuie sa ne casatorim sa iubim si sa facem si noi familie ca parintii nostri oricat de grele sunt vremurile de azi, altfel murin singuri.