| RockStar a întrebat:

Imi puteti explica si mie. De ce fostul prieten imi spune. " ca daca nu tinea la mine. numai vorbea cu mine " totusii nu stiu ce sa inteleg? adica ce doreste sa spuna? straight face ( scuze daca am greseli )

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Ca a tinut la tine si inca mai tine

3 răspunsuri:
| bi3ncu7zZa a răspuns:

Lora are dreptatelove struckwinking vroia sa spuna ca el inca mai tine la tinekiss

| RockStar explică:

Atuncii de ce mai vine la mine?

| veveritzele a răspuns:

Stiu eu... vrea sa nu te faca sa te simti prost, sa se indeparteze de tine.nu ii mai placi.si punct, obisnuieste.te cu ideea