| lilstar a întrebat:

As dori sa imi recomandati un camin bun din Bucuresti, sau mai multe. Cand spun camin bun, fac referire la faptul ca as dori sa locuiesc acolo, pe post de om, nu sobolan. Vorbesc serios, am vazut niste conditii precare la unele camine din Bucuresti, oribil! Vreau un loc curat in primul rand, nu usi rupte sau gaurite etc. Mercii!

1 răspuns:
| Meeee2 a răspuns:

Nu recomand caminele deoarece conditile sunt precare si mancarea nu e buna prefer sa inchiriez ceva impreuna cu niste colegi e mult mai bine asa