| Alexandra1312 a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie,daca stiti, cum se sterg intrebarile altei persoane puse de tine pe ask.fm. Dar la care acea persoana a raspuns [intelegeti voi ce vreau sa spun]...va rog ajutati-ma... sad

1 răspuns:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Daca tu ai pus o intrebare unei persoane pe ask.fm iar persoana respectiva a raspuns deja la intrebare, tu nu mai poti sterge intrebarea.Ai putea in schimb sa rogi persoana respectiva(careia tu i-ai pus intrebarea) sa stearga intrebarea.happy
O seara placuta!