| gabyela a întrebat:

as dori sa ma ajutati cu niste sfaturi.big grin pana acum nu am avut nici un prieten si de prin clasa a5a ma intreaba destul de multi baieti daca vreau sa stau cu ei, nu sunt chiar asa timida, dar parca mi-e frica de ceva, am asa o retinere si chiar daca mi-ar placea acel baiat nu pot sa-i spun "da", cum sa fac sa scap de aceasta retinere?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ar trebui sa fii mai curoajoasa, astfel vei pierde.Acei baieti nu o sa te astepte mereu, asa ca gandeste'te de multe ori cand faci ceva, ca sa fie bine si pentru tine.Doar spune da, si dupa totul o sa vina de la sine.

4 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Dar nu trebuie sa ai nicio retinere dupa parearea mea ca doar nu muscalaughing adica trebuie sa ai incredere in tine mai ales daca si tu il placi pe acel baiathappy fi increzatoarehappy

| usernamealy a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie. nici eu nu stiu cum sa scapsad

| sw33tgirl a răspuns:

Simplu... spune-i ce gandesti... daca vrei spune DA! depinde in ce clasa esti. stai cu el, tinete de mana(eventual) sarutal, mereu crezi in tine si sunt sigura ca esti o frumoasa

| TMX a răspuns:

Cati ani ai ?