| Nousername a întrebat:

Buna!
As dori sa stiu cum pot scapa de kilogramele in plus. Am cu 5-6 kg mai mult decat ar trebui.
Si cu sportul, as vrea sa scap de solduri. Stiti niste exercitii? Si de burta. Nu vreau sa fac muschi. Ceva ce nu iti face muschi.
Mainile sunt destul de groase si as vrea sa stiu daca exista exercitii si pentru maine.[fara muschiiii!]
FUNDA!
Funda!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna.
Acum ceva timp aveam aceeasi problema.
Articolele astea te vor ajuta cu siguranta si exercitiile sunt foarte simple, le poti face acasa.
Pentru burta, vezi aici: http://www.nodismed.ro/......a_478.html

Si pentru maini:
http://www.libertatea.ro/stire/4-exercitii-pentru-brate-subtiri-144529.html
Crede-ma, iti vor folosi mult.
Bafta si numai bine!

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eo am o prietena care a slabit in 2 luni 15 kilograme astfel:
Bea pe zi doua cani de ceai verde
Danseaza o jumatate de ora pe zi (neaparat/nu conteazaa cum )

| Awndre a răspuns:

Cardio ( sarit coarda, bicicleta, jogging, tae-bo ) ca sa nu faci muschi:). Si papa sanatos. fara prajeli, paine, orez, sucuri si dulciuri. Poti sa papi de 2-3 ori pe saptamana cate doua cubulete de ciocolata amaruie:-*. Pentru mai multe sfaturi, pareri -> www.slabute.ro
Funda?;;)

| minnieee a răspuns:

Fa abdomene pentru burta si solduri, dar pentru toate si maini si solduri si burta sari coarda in fiecare zi.

| timewaster a răspuns:

Singurul raspuns bun la dat awndre. felicitari.
nu te astepta sa faci foamea si dintrodata sa slabesti. tii foamea => nai energie => nu slabesti.
Trebuie sa mananci multe proteine, cum a zis si awndre, scapa de paine, orez sucuri, paste in exces.
orezul brun este chiar bun.
si dupa masa de seara iesi la alergat sau la sarit coarda
bafta happy

| Angelin a răspuns:

Cauta un loc de alergat de preferat un stadion. Fa cateva ture de alergare usoara.Cand ajungi acasa nu mananci te pui si faci 4 serii de abdomene (1 serie = 50 abdomene) daca poti.PS-Daca alergi si faci abdomene nu iti cresc muschii! Mai intai scade burta si grasimea! Sper ca ti-am fost de folos