| Coco_7273 a întrebat:

Buna as dori sa stiu daca intr-adevar zeama de lamaie dechide culoarea parului?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da.eu asa am auzit.nu am incercat pentru ca sunt perfect multumita cu parul meu

| coolestpageer a răspuns:

Da este adevarat insa sa nu crezi ca daca ai parul brunet ti-l face alb sau blond deschis.il deschide putintongue

| aLexa_8659 a răspuns:

Da,este adevarat, insa trebuie sa repeti ''tratamentul'' pana la culoarea dorita si te sfatuiesc sa amesteci sucul de lamaie cu o masca pentru par. eu folosesc in combinatie cu latte de la kallos si stau cu acest amestec pana incepe sa se usuce dupa care clatesc foarte bine.