| Alexandra_4020 a întrebat:

As dori sa va cer cateva sfaturi.
Cum le pot rasunde la fraierii din clasa mea atunci ca zic ca am copiat?
Stii ca am invatat si ca nu am copiat deloc.Astazi de exemplu am dat teza la istorie si am stat sa imi invat pentru teza asta tot weekendul si inca 5 zile.Stiam lectiile la perfectie. Iar in timpul tezei prietena mea din spate, a intrebat ceva pe un coleg.Si eu m-am intros la ea, curioasa sa va ce il intreaba.
Iar dupa ce am dat teza au venit niste "inteligente" la mine si sa imi spuna ca am copiat la teza.
Normal ca nu imi convine pentru ca am petrecut mult timp invatand pentru teza asta iar ele sa zica ca am copiat imi venea sa le dau cu ceva in caplaughing. Acum vorbind serios,
as dori o REPLICA potrivita pentru toti care imi zic ca am copiat.
Ma enerveaza.
Sper, si cred ca ma intelegeti.
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre.
MC:*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu zic :
-Probleme-n paradis?
-Ce? Ce e umbra asat care-mi sta in lumina?
-Te-as baga in seama, dar oare meriti?
-Cui crezi ca-i pasa ce zici tu?
-Nu mai mithiii. iti cresthe nasucu... faci riduri de l atat oftica ca-s mai desteapta ca tine. si nu te mai placc baietii '.
-Vorbesti pentru pereti
-Aberezii!
-SCUZE, AZI NU DAU AUTOGRAFE!
-Sau zi ceva usor sa nu auda si cand zice whistlingpoftim" zi-i. Nu mai pofti atat ca ti s-apleaca! mrg. nu pot sa-ti zic toate replicile mele, unele sigur n-o sa-ti placa. Acum nu stiu, creeaza-ti propriul stil ac sa le dai peste nas la "inteleginte". Si eu am asa "specimene" in clasa smugDeci. te intelegwinking

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Aveti dovezi poze ceva?
sau
Nam copiat am invatat nu ca voi!
sau
Injurale in alta limbalaughing

| Skittles19 a răspuns:

Pai zi-le:
Auzi tu, "desteapto", mai du-te naibii si vezi-ti de ciorba ta ca n-ai tu treaba ce fac eu si daca ti-e asa ciuda ca is mai desteapta si mai frumoasa du-te si da-te cu capu' de pereti da' nu veni aici la mine sa-mi faci gargara ca ma dor urechile la cate prostii spui.
Eu asa le-as spune, dar ma rog acum fiecare cum vrea.
Sper ca te-am ajutat.
pa, pa

| minnieee a răspuns:

Le este ciuda ca tu ai luat sau vei lua o nota mai mareoh go on.Asta le poti spune "Ce, va este ciuda ca voi lua o nota mare?". Sau le mai poti spune "Eu pot, voi nu puteti". Oricum important este sa nu pui la suflet ce zicoh go on.Sunt ciudosi. laughing

| BolO a răspuns:

Buna Alexandra

Problema asta mi se intampla si mie! Si de fiecare data le zic :

" Sti ceva? Macar am fost mai intelegint ca tine si am reusit ca copiez tu ai stat ca frai**u in banca si nu ai facut nimic "

| Alexandra_4020 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri.Toate sunt f buune.Numai ca fetele astea care mi-au zis invata cel si cel mai bine din clasasad. si de aia nu prea merg raspunsurile...Va rog.sugerati-mi altele:*