| Alexandra_4020 a întrebat:

Hey,... legat de intrebarea de mai dvreme.
"Buna.
As dori sa va cer cateva sfaturi.

Cum le pot rasunde la fraierii din clasa mea atunci ca zic ca am copiat?

Stii ca am invatat si ca nu am copiat deloc.Astazi de exemplu am dat teza la istorie si am stat sa imi invat pentru teza asta tot weekendul si inca 5 zile.Stiam lectiile la perfectie. Iar in timpul tezei prietena mea din spate, a intrebat ceva pe un coleg.Si eu m-am intros la ea, curioasa sa va ce il intreaba.

Iar dupa ce am dat teza au venit niste "inteligente" la mine si sa imi spuna ca am copiat la teza.

Normal ca nu imi convine pentru ca am petrecut mult timp invatand pentru teza asta iar ele sa zica ca am copiat imi venea sa le dau cu ceva in cap.Acum vorbind serios,

as dori o REPLICA potrivita pentru toti care imi zic ca am copiat.
Ma enerveaza.
Sper, si cred ca ma intelegeti.
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre.
MC:*"
Fetele care mi-au zis ca am copiat invata cel mai bine din clasa.Si au numai de 10.Numai una dintre ele nu invata asa de bine.
De aia nu prea merg repplicile astea. Dar pentru altii mergbig grin
Insa imi trebuie pentru alea, cat se poate de creativelaughing

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

"Si daca am copiat ce? Cel putin eu am putut sa fac teza mai buna".
"Cumva te oftici ca am stiut?"
"Arat de parca imi pasa?"
"Bravo mie!"
"Si?!"

| gucy a răspuns:

Pai una scurta si ff convingatoare. daca vrei mai dau o data teza si te pun pe tine langa mine ca sa vezi daca copiez sau nu. cu asta sigur ii inchizi gura big grin