| AlexParaschiv1406 a întrebat:

Salut, azi am dat teza la mate(stau in ultima banca de la perete in colt) si am copiat de pe telefon, in tot timpul tezei m-a intrebat de 3 ori "Ce faci acolo?" si eu de fiecare data ii spuneam ca "Ma chinuiesc sa rezolv teza ca e grea" si faceam glume, iar ea zicea ca nu e grea si radea la randul ei, este vreo sansa sa ma suspecteze de copiat si sa imi puna 1?
Ea nu mi-a zis nimic ca am copiat sau ca imi pune 1

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Posibil sa te faca ca nu a observat ca ai copiat!
Daca voia iti punea nota din prima!
Proful de istorie din generala ne lasa sa copiem, iar cel de fizica din liceu spunea ca nu exista metoda de copiat de care profesorul sa nu stie.Si mai spunea ca elevii nu stiu sa copieze.
POSIBIL sa fi scapat. Poate nici profesoara nu vrea sa se complice daca lasa corigenti.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi tu cand primesti teza inapoi.

| raMLesS a răspuns:

Nu iti pune ma nimeni 1.
Profesorii majoritatea stiu cand copiezi dar te lasa, crezi ca ei nu erau elevi? Crezi ca ei nu copiau? Important e sa nu te prinda cu foaia in fata, sa nu sara la ochi si sa fie evident ca copiezi.
Daca era sa fie cu ochii pe voi, cred ca punea 1 la juma' de clasa.

| raMLesS a răspuns (pentru raMLesS):

Acum imi pare rau ca am raspuns, pierdere de timp.