| adycara a întrebat:

As dori sa va intreb daca la varsta de 12 ani culoarea rosu este prea stridenta la unghii?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu e deloc stridenta, fiecare cu ce ii place.

| bianca a răspuns:

Se poarta culorile viihappy
ar fi cam strident dar daca e culoarea ta preferata e ok

ar fi mai bine pentru varsta ta sa incerci culori gen roz pastel etc.

| ladygaga a răspuns:

Daca tie iti place si o porti pe timp de vara e bine.

Cat timp nu o porti la scoala e ok.

| gynutza_5762 a răspuns:

Nu este foarte stridenta daca ai grija de vestimentatie.

incearca un roz inkis totusibatting eyelashes

| Akid a răspuns:

Mda
mie nu mi se pare strident
eu la 12 ani mi le faceam si cu negru.
acum am 14

| Nimic special a răspuns:

Cam estestraight face, mai bine incerci alte culori, cum ar fi un roz deschis, albastru se poarta la unghiibatting eyelashes.:d

| dragutzyka29 a răspuns:

Eu am 12 ani si port mereu rosu pe unghii dar trebuie sa se asorteze ca atunci cand nu se asorteaza pare strident

| Sisuu a răspuns:

Pai cam da.big grin Ai putea incerca un roz sau manichiura frantuzeasca love struck pentru ca arata f bine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu purtam unghhile rosii la scoala mari fa cum iti place
no stres