| Ionyy_Ionyy_1993 a întrebat:

Aş dori si eu nişte statusuri happy. Dacă se poate si unele interesante. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Goooogle a răspuns:

Fă-mă să-nţeleg ce-i "trecut", ce-i "viitor". Trezeşte-mă te rog din universul meu incolor
Cand ma uit in ochii tai simt ca ma pierd... Ochii tai albastrii ca marea care ma privesc atat de profund
Iubirea este cea mai frumoasă muzică din partitura vieţii. Fără ea, ai fi un etern afon în corul imens al omenirii

| amyxutza a răspuns:

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Ce fac cind am de invatat : 10% invat, 90% ma pling celorlalti ca am de invatat.

Daca bei 3 zile devii dependent, daca fumezi 3 zile devii dependent... eu, invat de 14 ani si dependentă nu şi-a făcut apariţia.
Unii băieţi sunt ca şi copacii, le ia o veşnicie să se maturizeze!

Stiti ce a spus Dumnezeu dupa ce a creat Barbatul? Sigur sunt capabil sa fac ceva mai bun si a creat Femeia

Dragostea e ca iarba: o semeni, o cresti si vine o "vaca" si strica tot...

1, 2,3, 4,5, 6,7,... moamaaa cati prosti imi citesc status-ul.

laughing))))))))))))