| Zzarazz a întrebat:

:* Aş dori şi eu nişte statusuri mai interesante

5 răspunsuri:
| Lydiaaa a răspuns:

Off, se pare că nu prea te ajută nimeni.
Uite, sper că nu te deranjează că sunt și în engleză:
Știi bancul cu dealul? Valea!
Știi bancul cu mătușa? Mă, tu ș-așa ești prost!
Știi bancul cu podeaua? Șterge-o!
It terrifies me that I'm stuck with myself for the rest of my life.
Not all goodbyes are sad. Example: goodbye, school. happy
God often removes a person in your life for your protection. Think about that before you go running after them.
Aș vrea pe cineva care să aibă tupeul să se exprime la fel de liber ca și mine.
Fără ea, viața lui nu putea avea înțeles, nici aici, nici în altă lume.
Making up a whole story in your head, hoping one day it will happen...
People think you're crazy if you talk about things they don't understand.
I eat because I'm depressed and I'm depressed because I eat.
What defines us is how well we rise after falling.
We should love not fall in love because everything that falls gets broken.
Din punct de vedere aerodinamic, bondarul n-ar trebui să poată zbura, dar el nu știe asta și zboară în continuare.
Lenea este mama prostiei, dar fiind o mamă, trebuie respectată.
Nu renunța la ceva la care nu trece zi fără să te gândești.
Poți rezolva orice cu o rangă!
Everything I touch surely dies.
Ține capul sus căci pe jos vezi numai javre.
Never stop dreaming!
I don't care if I will fall in love to a devil as long as that devil will love me the way he loves hell.

Sper că îţi plac! happy

| Zzarazz explică (pentru Lydiaaa):

Multumesc mult.

| Dan515 a răspuns:

Hmm...
Opriti planeta, vreau sa cobor!

| capitanknife a răspuns:

Canteodata vine un print... de iti vine sa te casatoresti cu calul laughing