| DoarEa_2433 a întrebat:

Bunasad
As dori un sfat cum sa-mi conving parintii sa ne mutam din nou in Romania...
Nustiu nu incerca sa ma intelega ca nu imi place aici in tara asta...limba este grea si pur si simplu nu imi placesad
Vreau sa ma inteleaga mai ales mamastraight face
As spune ca nu se poate...
Eu in Romania pot locui cu matusa mea am mai locui cu ea si ma simt foarte bine acolocrying(
VA ROG UN SFAR
Dau fundita:X la ce mai bun
Si notabig grin

Răspuns Câştigător
| kittiecat a răspuns:

Vorbeste cu ei si explica`le ca nu te integrezi acolo unde esti, marturiseste`le sentimentele tale, spune`le ca iti este dor de lucrurile pe care lke faceai in Romania si poate de prietenii tai.

3 răspunsuri:
| Oran2000 a răspuns:

Spunele in fata! Fara complimente sau alte chestii, gen siretlicuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu le spui exact ce ne'ai spus si noua acum, direct.
Un discurs pare fals, si chiar este fals.

xoxo, didi

| Amiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si. ai reusit sa-i convingi pana la urma?