| popcarla99 a întrebat:

As dori urari pentru ziua de nastere a prietenei mele cea mai buna! Nu vreau texte de pe internet, vreau sa fie inventate de voi. Nu am nici o idee, si as vrea sa ma inspir. Multumesc mult, si DAU FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Buna!
Scumpa mea.
Ma bucur ca te-am cunoscut si ca am devenit cele mai bune prietene, imi pare enorm de bine, sa fiu linga tine, in aceasta zi speciala, sa iti urez, multa sanatate, fericire, dragoste, sa ai parte doar de lucruri bune, si clipe frumoase. Fie ca steaua ta calauza, sa aiba grija de tine, si sa ajungi ceia ce-ti doresti tu cu adevarat. La multi ani si te iubesc mult. Pupici happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns:

Ce importanta are daca sunt de pe internet sau "inventate" de cei de pe TPU? si pana la urma, daca le iei de pe TPU, nu tot de pe net sunt?
Exprima ce simti tu, chiar daca nu o sa fie perfect, macar o sa fie sincer si personal.

| popcarla99 explică (pentru Kaℓi):

Stiam ca o sa incepeti cu texte de genu.
nu prea fac de astea, de aia v-am cerut ajutorul happy.
e prima si ultima data cand o fac, pentru ca, chiar nu am inspiratie laughing
oricum, iti multumesc big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru popcarla99):

happy
N-ai pentru ce. Chiar n-ai laughing
Daca vrei, te ajut totusi... vrei o strofa in versuri? spune-mi ce vrei si o scoatem la capatwinking

| popcarla99 explică (pentru Kaℓi):

Nu, nu asta am cerut.
vreau un mesaj d-ala super siropos :3
ca nu-s genu. si de aia nu stiu