| bella_4570 a întrebat:

as-i dori sa stiu cum trebuie sa fie o fata ca sa ii placa unui baiat?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ar fi super ca baietii sa caute simplitate dar in ziua de azi fitele sunt la cautare.Cu cat esti mai fitoasa si mai pitipoanca cu atat atragi mai multi baieti.Cand esti serioasa si cuminte este doar o,, stearsa tocilara"

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Fiecare baiat are gusturile proprii, dar in general baietii se uita dupa fetele care stiu ce vor, sunt sigure pe ele, nu se lasa usor, sunt mai "romantice" si mai misterioase.
Baietilor nu le plac fetele de duzina care saliveaza dupa oricare trece in fata usii lor, si nici cele excentrice si proaste.

| Landied a răspuns:

Fi tu insusti si vei vedea atunci cine te place, nu cand incerci sa te placa acel cineva.

| ForbiddenLove a răspuns:

Ana sa stii ca ai cea mai mare dreptate! daca as fi pus eu intrebarea asta tias fi dat fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am observat, baietilor timizi le plac fetele mai vulcanice, celor "rai" cele prostute(ca altele cad greu, si na, timpu` se scurge repede) iar tipul de baiat inteligent, satul de mofturile femeilor din ziua de azi, isi cauta una cat mai simpla.
Bine, asta a fost o generalizare.