| anies a întrebat:

as dori sa-mi puteti spune cu msa fac sa ma placa un baiat!

5 răspunsuri:
| NuDauNiciunNume a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el, sa vorbesti cu el, si sa te placa sa va intampla de la sine

| Bibixz a răspuns:

Daca nu te place asa cum esti, nu prea ai ce sa faci ...In ziua de azi, nu prea mai sunt baieti care " se indragostesc " de o fata dupa ce o cunosc, ci dupa cum arata ..Bine,acum depinde si de baiat.

| mareleBdinamovist a răspuns:

Stai cu el, nu il enerva si fi alaturi mereu cand se loveste s-au altceva.

| ϟƘƦƖןןΣx a răspuns:

Vorbeste cu elhappy. Incearca sa fii draguta cu el

| CrissuMrr a răspuns:

Hei.Incearca sa gasesti puncte comune cu el.Baga'te in seama.dar vezi sa nu fi prea insistenta.ca dupa aia o sa te creada enervantalaughing. Stai cu el pe afara.ai grija de el. Vorbeste cu el cand e suparat.dar si atunci cand nu e.[sper ca am fost de ajutor:*]