| twilightt a întrebat:

As vre sa ma apuc de un vlog pe youtube.Am pus deja un video doar ca apoi nu mai stiu cum sa il pun si pe al doilea.Cum sa fac? Va rog mult ajutati-ma! Promit funda!

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu inteleg care-i problema, pu un video exact cum l-ai pus pe primul.
Ai grija ca formatul sa fie cel acceptat pe youtube, daca nu stii formatul acceptat, cauta pe net, eu recomand mpg4, desii e ok si avi, dar ocupa mult.
Si vezi, ca daca e mai lung de 15 min, trebuie sa activezi optiunea care-ti permite sa upload-ezi video-uri mai lungi de 15 minute.

| ucatati a răspuns:

Să înțeleg că vrei o temă. Păi, gândește-te la oameni. Ce fac ei, ce nu îți place, ce activități fac ei...hmm...uită-te si la ceilalți vlogeri.