| Emma256 a întrebat:

Bună,aș vrea ca cineva sa ma ajute sa scap de vergeturi,eu nu mai pot trai asa,le am de aproape un an dar inca nu am reusit sa ma obisnuiesc cu ideea,sunt pe fesieri,imi este rusine in corpul meu,vara nu pot purta o pereche de pantaloni scurti pentru ca mi-e frica sa nu se vada,nici nu mai zic ca nu mai merg la mare,strand sau orice alt loc public in care trebuie sa ma dezbrac,am ajuns sa ma urasc din cauza vergeturilor,nu ma simt comod cu ele si nu stiu ce sa fac,accept orice metoda,oricat de scumpa, am 14 ani, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| NellieLovett a răspuns:

Din pacate odata aparute, nu vor mai putea disparea complet. Dar nu te ingrijora! Ele se estompeaza treptat, iar daca faci sport, iti hidratezi pielea si mananci sanatos poti sa previ aparitia altora.