| 10roxana10 a întrebat:

as vrea niste modelede bluzite asa cum aveau cecey si roki in shake it eu, : adica un maieu de o cuoare iar peste un tricou scurt de alta culoare

dau funda + vot

7 răspunsuri:
| adriana2012 a răspuns:

Eu am gasit maieu, si peste un tricou mai scurt care i se lasa maneca in jos. este foarte frumos. eu mi l-am cumparat din pitesti:*!

| 10roxana10 explică (pentru adriana2012):

Da stiu am vazut si eu in mall, dar as vrea o poza

imi poti trimite o poza te rog? iti dau funda + vot

| adriana2012 a răspuns (pentru 10roxana10):

Caut love struck

| adriana2012 a răspuns (pentru adriana2012):

Nu gasesc pe net, insa daca ai vazut in mall, la ce iti mai trebuie o poza?big grin Tu de unde esti?

| 10roxana10 explică (pentru adriana2012):

Pai imi trebuie ca vreau sa-i trimit la o verisoara si ea este de la tara deci pe acolo nu sunt malluri

| adriana2012 a răspuns (pentru 10roxana10):

Am o poza in calcualtor, cu ce mi-am luat eu... un id cv?

| 10roxana10 explică (pentru adriana2012):

Da sigur id : niculae_roxana10@yahoo.com