| Madalina_Inna_1995 a întrebat:

Asi vrea sa imi schimb cuoare parului si nu stiu cu ce culoare sa ma fac...am tenul deschis, ochi verzi gri.

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ce culoare ai acum?
Ai putea incerca un blond, roscat.
*-*

| Madalina_Inna_1995 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Acum sunt saten inchis. Sincer blondul nu prea imi place, altceva daca se poate.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Madalina_Inna_1995):

Si saten arata bine pe tenul deschis, dar mai uite si aici ceva.: http://www.divahair.ro/......enului_tau
*-*

| TheAce a răspuns:

Recomand un saten inchis, in general se pliaza foarte bine pe un ton mai deschis si MAI ALES pe ochii verzi. Trust mewinking

| Madalina_Inna_1995 explică (pentru TheAce):

Dar rosul aprins la ten teschis cum ar fi?

| TheAce a răspuns (pentru Madalina_Inna_1995):

Boys like blondes and readheads. Men like brunettes.

| al3e3 a răspuns:

Roscata ti ar sta bine happy Depinde si de forma fetei

| AdryBat a răspuns:

Ai putea Castaniu cu suvite blonde.