| DedeMnY a întrebat:

Buna!
As vrea niste sfaturi cum sa devin un pic mai populara! Toti prietenii mei sunt populari si au cam uitat de mine, si vreau prieteni noi, populari!
Eu sunt cam timida, nu am curaj sa ma bag in seama cu lumea pentru ca mi-e frica sa nu zica ceva, gen " ce mai e si cu asta?"
Probabil unii dintre voi intelegeti!
Oricum, cel mai bun raspuns FUNDA!

1 răspuns:
| vasiyo a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult cu ei. pentru ca popularitatea lor se va duce si la tine dar incearca sa fi putin mai indrasneata (funda)