| loveyourkiss a întrebat:

Am o intrebare: Cum as putea devenii mai populara? Adica eu sunt genul de persoana mai retrasa, mai timida si as vrea sa devin mai populara puteti sa imi dati niste sfaturi va rog? Funda

Răspuns Câştigător
| fifi13 a răspuns:

Vorbeste cu persoanele populare si devino amica lor asa devii popula. si comunica cu cat mai multe persoane fa cunostiinta cu,, scoala'' banuiesc ca in ea vrei sa fii populara nu? adica eu una asa am devenit mai populara sa zic asa dar... atentie popularitatea nu e mereu bunathinking ca sa zic asa are si dezavantajele ei ( ex: daca ai facut o prostie o sa afle toti si asa ei pierduto, multi o sa vrea sa fie amica cu tine doar pentru popularitate nu pentru ce esti tu eu ti-as sugera sa fii tu insasti si poate asa o sa devii populara. e importaant sa te simt bine cu persoana ta sa razi sa glumesti happy sper ca te-am ajutat happy funda? plz

| loveyourkiss explică (pentru fifi13):

In sfarsit un raspuns pe care sa-l inteleg si care sa ma ajute. De cand caut raspuns la intrebarea asta si nimeni nu-mi da raspunsuri mai serioase. Multumesc mult :*

| fifi13 a răspuns (pentru loveyourkiss):

Cu placere happy :* succes happy

5 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fetele populare=niste imgamfate care sunt privite ca niste cu**e. Vrei sa fi vazuta asa? OK, atuncea umbla cu pitzipoancele din scoala care au tupeu si figuri si devii "populara".

| Couragebv a răspuns:

Depinde ce vezi tu in populara, nu inseamna neaparat, pitipoanca si cu**a, documenteaza-te,, si pe primul loc afla ce vrei tu cu adevarat, cum ti se pare ca alta fata e mai populara, si de ce? succes

| fifi13 a răspuns:

Fa'te cunoscuta in,, scoala'' ***