| dori12 a întrebat:

As vrea sa fac o schimbare, sa imi iau un telefonul nou.Acum am Samsung galaxy s4, pana acuma am fost o fana a samsungurilor, am avut si s3 si chiar am fost si sunt multumita de ele dar m-a apucat pe mine ceva sa trec la Iphone.As vrea sa imi iau Iphone 5s gold dar am auzit niste pareri ca nu ar fi mai bun decat cel pe care il am acum.Ce parer aveti? Pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

CONTRA laughing! Iphone-le nu mai sunt ce au fost o data. Adica acum 2-3 ani cand auzei de iphone parca auzeai de premiul la loto! laughing Eu te-as sfatui sa ramai la Samsung deoarece sunt mult mai performante! tongue

| dori12 explică (pentru j1NNNx):

Mersi de sfat!

| j1NNNx a răspuns (pentru dori12):

Nu ai pentru ce! happy

3 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Eu zic iphone. Galaxy urile se blocheaza mult, dau erori, iti intra virusi, intra pe alte pagini etc Mi se pare ca iphone urile nu fac atatea figuri.