| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce alegeti dintre Samsung Galaxy S9+ si Iphone X.Ps:As vrea pareri pro si contra la cele doua telefoane.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai daca esti varza...ce sa-ti zic bravo pentru cel mai bun raspuns. Uite xCangur a dat un raspuns corect si prin urmare i-am si evaluat raspunsul ca fiind folositor si inteligent, dar tu ...auzi "X pentru performanta", de unde rahat ai dedus tu chestia asta? Pe baza caror informatii? S9+ este mult pe iPhone X atat din punct de vedere al performantelor cat si din punct de vedere al camerei, vorbiind despre performante superioritatea lui S9+ fata de iPhone X au fost rezultate pe baza unor benchmark-uri, iar din punct de vedere al camerei este vizibil, IAR legat de celalat puradel de 6 ani ce argument este asta "Iphone x e mai bun deoarece verisorul meu are s9+"? Si app este chiar culmea sa-mi zici mie ca joc MCPE care ma joc cu flashing-ul pe telefoane de 2 ani cand tu nu cred ca ai mai mult de 11 ani si nici bootloader-ul nu-l ai deblocat, deci eu zic sa stai in banca ta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone X*
S9+ pentru camera, X pentru performanta si securitate.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Iphone x e mai bun deoarece verisorul meu are s9+

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Esti varza

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Toti sunt varza? Alt troll care crede ca-i merg replicile din Minecraft Pocket Edition laughing

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca esti varza...ce sa-ti zic bravo pentru cel mai bun raspuns. Uite xCangur a dat un raspuns corect si prin urmare i-am si evaluat raspunsul ca fiind folositor si inteligent, dar tu ...auzi "X pentru performanta", de unde rahat ai dedus tu chestia asta? Pe baza caror informatii? S9+ este mult pe iPhone X atat din punct de vedere al performantelor cat si din punct de vedere al camerei, vorbiind despre performante superioritatea lui S9+ fata de iPhone X au fost rezultate pe baza unor benchmark-uri, iar din punct de vedere al camerei este vizibil, IAR legat de celalat puradel de 6 ani ce argument este asta "Iphone x e mai bun deoarece verisorul meu are s9+"? Si app este chiar culmea sa-mi zici mie ca joc MCPE care ma joc cu flashing-ul pe telefoane de 2 ani cand tu nu cred ca ai mai mult de 11 ani si nici bootloader-ul nu-l ai deblocat, deci eu zic sa stai in banca ta

Răspuns utilizator avertizat