| Anonima0001 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi cumpar o camera foto (nu prea am experienta si nu stiu care sunt mai bune, dar de preferat Canon) Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Lzehxo a răspuns:

Recent mi-am luat si eu.
Avand in vedere ca esti incepator, ia-ti camera Canon Bridge. Camera Bridge este cea cu obiectivul fix. Mai este si camera DSRL, pe care nu ti-o recomand deoarece este pentru profesionisti. La camera DSRL obiectivul se cumpara separat si se schimba. Eu mi-am luat Canon Powershot Sx60
Am cautat-o mult pana sa o gasesc. Bafta!

3 răspunsuri:
| PIPER23 a răspuns:

Pai Canon sunt cele mai bune. Depinde si in ce pret doresti

| Anonima0001 explică (pentru Lzehxo):

Hei, multumesc pentru raspuns, insa cred ca nu ma indur sa dau mai mult de 1000 de lei pe o camera, mai ales pentru ca, cum ai spus si tu sunt incepatoare happy am gasit pe internet cateva oferte la pret de sub 1000 sau la prag laughing. Oare sunt bune si acelea?

| Lzehxo a răspuns (pentru Anonima0001):

Pentru inceput, sunt.