| cutzualb a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un yorki si nu stiu de unde sa imi cumpar sa habarnuam, cum il scoti iarna la plimbare cu hainuta sau nu? Ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| AdrianStanciu a răspuns:

Incearca pe mydog.ro. Eu de acolo am luat un Ciobanesc. Sunt seriosi si prompti.
De scos la plimbare... daca mediul in care creste sau este casa ta, unde cu siguranta ai aproximativ 20 grade celsius, va suporta mai usor diferenta de temperatura cu ceva hainuta de protectie. Asta deoarece blanita lui il protejeaza prea putin daca nu este expus constant temperaturilor joase. Succes in achizitie si sa te bucuri de el!happy